درباره شیشه رنگی

دکوراسیون و طراحی داخلی منزل با شیشه های رنگی

درباره شیشه رنگی بیشتر بدانیم

اغلب افراد دو سوم از عمر خود را در محیط خانه می گذارنند, که معمولا پس از فعالیت روزانه برای گذراندن اوقات خوش در کنار خانواده و استراحت به منزل باز می گردند, پس آرامش این مکان اهمیت زیادی دارد و می توان روی روابط ما با افراد و خلق و خوی ما تاثیر گذارد. با توجه به رشد روز افزون جمعیت و کوچک شدن خانه ها, ترفندهای طراحی داخلی برای بزرگ و دلباز شدن خانه ها, در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر خانه, طراحی محل کار برای گذراندن ساعاتی بدون استرس و خستگی, حائز اهمیت است.

درباره شیشه رنگی

درباره-شیشه-رنگی-چاپی

آشپزخانه از قسمت های مهم خانه محسوب می شود که با یک طراحی مناسب می تواند اشتها و وزن افراد خانواده را تنظیم کند.

داشتن شرایط لازم برای رعایت بهداشت, نظافت آسان, فضای لازم برای پخت و پز سریع و ایمنی, از نکاتی است که باید در طراحی آشپزخانه به آن توجه شود.شیشه های رنگی دارای تنوع زیادی در رنگ و بافت هستند از مهمترین نوع شیشه های رنگی میتوان به شیشه لاکوبل شیشه متلاک و شیشه متلوکس اشاره کرد.شیشه های رنگی دارای ۲۵ رنگ تنوع رنگی هستند.برای اجرای شیشه رنگی بین کابینت کلیک کنید.

درباره شیشه رنگی بدانیم

مهمترین نکته در زیبایی و جلوه هر مکان تمیز و مرتب بودن آن است. زیبایی بهترین بناها و طراحی ها, بدون داشتن نظم, نادیده گرفته میشوند. برای برقراری نظم و جلوگیری از شلوغی, ایجاد فضاهایی برای نگهداری وسایل اضافی و خورده ریزها بسیار کارایی دارد که طراحی این فضاهای ذخیره سازی, با ابتکار و خلاقیت خاصی توسط دکوراتورها صورت میگیرد مانند وسایل با کاربرد چند منظوره یا فضاهای مخفی, مثل نیمکت یا زیرپایی, که قسمت نشیمن آن جدا شده و فضای داخل آن مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره شیشه رنگی

دیوارپوش-لابی

طراحی صحیح اتاق میتواند بر روی نشاط و روحیه افراد تاثیر به سزایی بر جا بگذارد. طراحی اتاق بسیار حساس است و باید با توجه به روحیات فرد طراحی شود.

به طور مثال برای طراحی اتاق کودکان بیش فعال, یا طراحی اتاق برای کودکان کم تمرکز و … که با در نظر گرفتن چیدمان و رنگ آمیزی مناسب, به راحتی قابل اجراست.

درباره-شیشه-رنگی

درباره شیشه رنگی

روکش-دکوراتیو-درب-کمد

20161129_134536معماری داخلی

از سوی دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت, صمیمیت, شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را میتوان با راهکارهای مناسب تشدید یا ضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاص هستند که پاسخگویی به نیاز های آنها در معماری داخلی در اولویت قرار میگیرد.

شیشه-رنگی-اتاق-خواب

معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا میکند.نحوه ی چیدمان و تقسیم بندی فضا, جنس و رنگ پوشش سطوح (کف, سقف ها و دیوارها ), نور پردازی, مبلمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کارآمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی ), راندمان ( در فضاهای اداری ) , اثربخشی ( در فضاهای تجاری ) بسیار بدیهی و لازم به نظر میرسد.

شیشه-رنگی-مشکی

شیشه-رنگی-کمد-اتاق-خواب

معماری گذشته ما سرشار از ظرافت ها و ریزه کاری هایی است که هزاران ایده و خلاقیت را در خود نهفته دارد. تزیینات و استفاده از شیشه های رنگی داخلی با تناسبات و رنگ بندی خاص خویش در کنار کالبد درونی,فضایی رمزگون را تداعی میکند.

شیشه-رنگی-حمام

درباره شیشه رنگی طوسی

آنچه که همواره باید مد نظر قرار گیرد آن است که هر فضایی اعم از محل کار, تفریح یا سکونت, قابلیت زیبا شدن را دارد. تنها بایست از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح به علاوه کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید. شروع کار در فضاسازی و تزیین باید عاری از جنبه های ذهنی و خیال پردازی غیر واقعی باشد.

درباره شیشه رنگی

استفاده از رنگ های متنوع برای استفاده از شیشه رنگی ها به عنوان بین کابینت کاملا بسته به سلیقه و خواسته ی کارفرما میباشد.

درباره شیشه رنگی مشکی